Usuwanie włosków u kosmetyczki

Każda zadbana kobieta regularnie wykonuje zabiegi depilacyjne: https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja. O to, by ciało było gładkie, należy dbać przez cały rok, lecz nie da się ukryć, że salony kosmetyczne oferujące różne rodzaje depilacji istne oblężenie przeżywają w sezonach wiosennym i letnim, kiedy sporo pań zaczyna na co dzień chodzić w krótkich spódnicach oraz spodenkach. Czy zabiegi oferowane przez kosmetyczki są rzeczywiście bardziej skuteczne niż depilacja wykonywana samodzielnie w domowym zaciszu?

Propozycje salonów kosmetycznych

W większości salonów oferta jest bardzo zróżnicowana. Klientki mogą wypróbować między innymi depilację pastą cukrową, która przez wiele osób jest uznawana za najdelikatniejszy sposób depilacji, podczas której usunięte zostają włoski wraz z cebulkami. Pasta cukrowa, której używa się w trakcie zabiegu przykleja się wyłącznie do włosków, a nie do skóry, dzięki czemu wyrywanie włosków nie jest zbyt bolesne i może zostać przeprowadzone właściwie na każdej partii ciała (choć najlepiej sprawdza się w przypadku małych partii, m.in. pach, strefy bikini czy wąsika).

Kolejną popularną metodą depilacji jest usuwanie włosków przy pomocy ciepłego wosku. W tym przypadku udaje się pozbyć zbędnego owłosienia szybciej niż przy użyciu pasty cukrowej, jednak zabieg wiąże się z odczuwaniem nieco większego bólu. Jest to spowodowane tym, że wosk przykleja się nie tylko do włosków, lecz również do skóry. Mimo to sporo pań wybiera właśnie tę metodę pozbywania się włosków, ponieważ w przypadku większych partii ciała, jak na przykład łydki czy uda, owłosienia udaje się pozbyć zdecydowanie szybciej niż w przypadku wcześniej opisanej metody. Decydując się na depilację woskiem można pozbyć się włosków na około 3-4 tygodnie.

Właściwie każdy salon kosmetyczny daje klientom chcącym poddać się depilacji duże możliwości wyboru metody, która najbardziej przypadnie im do gustu. Podczas wybierania tej idealnej warto najpierw zdecydować się na usunięcie włosków z najmniej wrażliwych części ciała, aby sprawdzić jak duży ma się próg bólu.

W Lublinie znajdziemy wiele nowoczesnych salonów kosmetycznych: https://swiaturody.com/lublin,kosmetyczka,9.html, które oferują swoim klientkom różnorodne usługi. Personel zatrudniany w salonach kosmetycznych w Lublinie jest świetnie przygotowany do swojej pracy, więc warto mu zaufać. Szukając odpowiedniego salonu w internecie, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło: „kosmetyczka Lublin”, a otrzymamy wiele wyników, spośród których możemy wybrać najbardziej odpowiadające nam miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>