Lifting w Częstochowskich gabinetach kosmetycznych

Lifting jest nieinwazyjną metodą pozwalającą na poprawienie kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Każdy salon kosmetyczny, który ma w ofercie ten zabieg powinien posiadać odpowiednie certyfikaty. Zabiegi wykonywane są przez doświadczoną kosmetyczkę. Częstochowa może się pochwalić kilkoma dobrymi salonami urody (swiaturody.com/czestochowa,kosmetyczka,9.html), w których wykonywany jest lifting. Na czym polega lifting? Do wykonania zabiegu wykorzystuje się specjalne urządzenie, które emituje promieniowanie podczerwone IR oraz fale radiowe RF.

Kombinacja tych dwóch metod pozwala na podgrzanie włókien kolagenowych, które dzięki temu kurczą się i powracają do pierwotnej, prawidłowej długości, co sprawią, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie. Kolejnym efektem zabiegu jest regeneracja włókien kolagenowych oraz stymulacja fibroblastów (wikipedia.org/wiki/Fibroblast) do produkcji nowych włókien tego typu. Zabieg wraz z masażem podciśnieniowym powoduje zmniejszanie obrzęków i ułatwia wydalenie ze skóry niebezpiecznych toksyn. Dzięki terapii zostają wygładzone zmarszczki a bruzdy staja się mniej widoczne.

Wskazaniem do zabiegu jest obwisła, mało elastyczna, starzejąca się skóra ze zmarszczkami i bruzdami. Wskazaniem są również blizny i dziury po trądziku młodzieńczym. Zabieg jest skuteczny na opadające oko, opadające policzki i podwójny podbródek. Przeciwwskazaniem do liftingu jest ciąża, przerwanie ciągłości skóry, choroby nowotworowe, złote nici i inne metalowa implanty w obrębie twarzy oraz rozrusznik serca. Efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu, gdyż włókna kolagenowe zostały obkurczone. Na całkowity efekt należy jednak poczekać kilka miesięcy, kiedy to fibroblasty wyprodukują nowe włókna, powodujące napięcie skóry i jej zdrowy wygląd. Zabieg może być wykonywany jednorazowo lub w serii. Jeden zabieg pozwala na odświeżenie skóry i poprawę jej wyglądu, natomiast seria zabiegów pozwoli na redukcję zmarszczek i bruzd. W przypadku cery dojrzałej lub mocno zniszczonej poleca się serię 6 – 10 zabiegów, a następnie co jakiś czas wykonywanie zabiegów podtrzymujących uzyskany efekt. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny oraz niezwykle skuteczny, dlatego jest tak chętnie stosowany przez kobiety i mężczyzn w różnym wieku. Lifting pomaga uporać się ze starzejącą skórą i z kompleksami wywołanymi przez zmarszczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>